HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

II okres roku szkolnego 2017/2018

 

Przedmiot Nazwisko i imię nauczyciela dzień zajęć godzina zajęć rodzaj zajęć sala
RELIGIA Ks. Piotr Wojtysiak

poniedziałek

niedziela

19.00 – 20.30

przygotowanie do sakramentu bierzmowania sala przy parafii św. Jadwigi
Mariusz Banach poniedziałek
wtorek

15.00 – 15.45

15.00 – 15.45

Schola „Catholic Band”

102

102

Tomasz Barczyk

wtorek

czwartek

14.10 – 14.55
14.10  - 14.50
Szkolne Koło Caritas 102
JĘZYK POLSKI Anna Celińska

poniedziałek

piątek

13.20 – 14.05

15.00 – 15.45

zajęcia wyrównawcze

zajęcia wspierające uczniów w przygotowaniu do egzaminu

04

101

Elżbieta Mielecka

poniedziałek

poniedziałek

środa

czwartek

14.10 - 14.55

15.00 – 15.45

15.00 – 15.45

13.20 – 15.00

zajęcia wyrównawcze dla klasy 2 gimnazjum

koło polonistyczne dla klasy 3 gimnazjum

zajęcia pozalekcyjne dla klasy 4 SP
koło polonistyczne dla klasy 3 gimnazjum

104

104

103

P5

205

Monika Miśtal

poniedziałek

środa

15.40 – 16.30

15.50– 15.45

zajęcia wyrównawcze/ koło polonistyczne

koło polonistyczne

106

106

Krystyna Mułenko piątek

8.35 – 9.30

zajęcia wyrównawcze 114
Magdalena Ostrokulska

wtorek

czwartek

14.10 – 14.55

15.00 – 15.45

koło polonistyczne
zajęcia wyrównawcze

czytelnia
100

Mirosława Radowiecka

piątek

15.00 – 16.00

koło polonistyczne

204
Małgorzata Sagan

poniedziałek

14.10 – 15.30

koło polonistyczne /

zajęcia wyrównawcze

202

202

Joanna Szcześniak

poniedziałek

czwartek

piątek

13.20 – 14.05

10.20 – 11.05


7.45 – 8.35

15.00 – 15.45

koło polonistyczne dla kl. IV

koło polonistyczne dla klas gimnazjalnych

zajęcia wyrównawcze uczniów kl. IV
zajęcia wspierające uczniów kl. III w przygotowaniu do egzaminu

czytelnia

stołówka

105

202

Aneta Wawryszczuk

poniedziałek

wtorek

czwartek


czwartek

14.10 – 14.55

7.45 – 8.35
7.45 – 8.35


14.10 – 15.05

koło polonistyczne dla kl. VIIc, IIc, IIi

zajęcia wyrównawcze

zajęcia wyrównawcze/ koło polonistyczne
koło polonistyczne dla kl. VIIc, IIc, IIi

103

107
103

103

            HISTORIA, WOS, WWR Alicja Czuba

poniedziałek

piątek

14.10 – 14.55

14.10 – 14.55

koło historyczne

zajęcia wyrównawcze

207

219

Zofia Dubas

środa

czwartek

15.50 – 15.45

15.00 – 15.45

zajęcia wyrównawcze

koło historyczne

207

207

Jolanta Gandecka

wtorek

wtorek

7.15 – 7.45

15.00 – 15.40

kawiarenka

spotkania z samorządem uczniowskim

P5

P5

Waldemar Głąb

poniedziałek

środa

15.00 – 15.55

14.10 – 15.55

zajęcia wyrównawcze

koło historyczne

208

208

 Barbara Warda

środa

czwartek

12.30 – 13.15

12.30 – 13.15

zajęcia rozwijające zainteresowania 114
Tomasz Żaba

piątek

sobota

15.00 – 14.45

10.45 – 12.00

koło historyczne

zajęcia przygotowujące do egzaminu

208

208

BIBLIOTEKA Marta Bocian

czwartek

czwartek

9.20 – 10.30

14.10 – 14.55

koło biblioteczne

zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

czytelnia
Renata Leszko czwartek 14.10 – 15.30 koło teatralne czytelnia
Renata Lesińska czwartek 14.10 – 15.30 koło teatralne czytelnia