HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE - rok szkolny 2018/2019 - I okres

Przedmiot Nazwisko i imię nauczyciela Dzień zajęć Godzina zajęć Rodzaj zajęć Sala
RELIGIA ks. Piotr Wojtysiak

piątek

niedziela

19.00 – 20.30

przygotowanie do sakramentu bierzmowania sala przy parafii św. Jadwigi
ks. Sławomir Jargiełło

wtorek

niedziela

19.00
12.30

przygotowanie do I Komunii Świętej
spotkanie z ministrantami
sala widowiskowa przy kościele
Tomasz Barczyk

wtorek

16.35 Szkolne Koło Caritas 104
Anna Mirosław wtorek 12.10-13.00 koło religijne  
JĘZYK POLSKI Anna Celińska

poniedziałek

czwartek

12.15 – 13.00

15.00 – 15.45

zajęcia polonistyczne dla kl. Va

zajęcia dla kl. IV b, c, e,

118/PO

105

Elżbieta Mielecka

środa

15.50 – 16.35

16.40 – 17.15

(co 2 tygodnie)

zajęcia polonistyczne

106

Monika Miśtal poniedziałek

15.50

zajęcia wyrównawcze / koło polonistyczne 204
Krystyna Mułenko środa

8.35 – 9.30

zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze 114
Magdalena Ostrokulska piątek 13.20 – 14.05

koło polonistyczne

04
Mirosława Radowiecka

poniedziałek

12.15 – 13.00

koło polonistyczne

122
Małgorzata Sagan

wtorek

15.00 – 15.45

zajęcia wyrównawcze/ konsultacje dla uczniów przygotowujących się do konkursu

202

Joanna Szcześniak

wtorek

środa

14.10 – 14.55

11.10 – 11.55

zajęcia wyrównawcze

koło polonistyczne

107
107
Aneta Wawryszczuk

wtorek

czwartek

15.50 – 16.35

13.20 – 14.05

(co dwa tygodnie)

zajęcia wspomagające uczniów w przygotowaniu do egzaminu

zajęcia wspomagające uczniów w przygotowaniu do egzaminu

dla klasy 8c

203

029

             HISTORIA, WOS, WWR Alicja Czuba środa 15.50 – 16.35

koło historyczne

206
Zofia Dubas

środa

piątek

15.50 – 16.35

15.00 – 15.45

zajęcia wyrównawcze

koło historyczne

207

207

Waldemar Głąb

poniedziałek

środa

15.50 – 16.35

15.50 – 16.35

zajęcia wyrównawcze
możliwość poprawy sprawdzianów

208

208

Barbara Warda

środa

12.30 – 13.15

12.30 – 13.15

zajęcia rozwijające zainteresowania 114
Tomasz Żaba sobota 9.00 – 10.30

koło historyczne

208

BIBLIOTEKA Marta Bocian wtorek

11.10 – 11.55

zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego czytelnia
Renata Leszko czwartek 14.10 – 15.00 koło teatralne czytelnia
Renata Lesińska czwartek 14.10 – 15.00 koło teatralne czytelnia