HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

II okres roku szkolnego 2016/2017

Przedmiot Nazwisko i imię nauczyciela Dzień zajęć Godzina zajęć Rodzaj zajęć Sala
RELIGIA Ks. Piotr Wojtysiak

piątek

niedziela

19.00 – 20.30

koło religijne

przygotowanie do sakramentu bierzmowania

sala przy parafii św. Jadwigi
Mariusz Banach

poniedziałek

wtorek

14.50 – 15.35

14.05 – 14.50

Schola - "Catholic Band"

102

Tomasz Barczyk

wtorek

14.05 – 15.50

Szkolne Koło Caritas

103

 
JĘZYK POLSKI Anna Celińska

poniedziałek

 

piątek

14.05 – 14.50

 

13.15 – 14.00

zajęcia wspierające dla uczniów w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego

zajęciadydaktyczno - wyrównawcze

102

105

Elżbieta Mielecka

poniedziałek

 

wtorek

7.45 – 8.30

 

14.05 – 14.50

zajęcia wspierające uczniów w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego

zajęcia pozalekcyjne

219

 

P3

 

Monika Miśtal

piątek

piątek

13.15 - 14.00

14.05 - 14.50

koło dziennikarskie

zajęciadydaktyczno - wyrównawcze

204

204

 

Krystyna Mułenko czwartek 13.15 - 14.00 zajęcia pozalekcyjne z języka polskiego dla klas 1a i 2e 204
Magdalena Ostrokulska

poniedziałek

czwartek

14.05 – 14.50

14.05 – 14.50

koło polonistyczne

zajęciadydaktyczno - wyrównawcze

P4

P4

Małgorzata Sagan

poniedziałek

13.15 – 14.00

koło polonistyczne

202

Joanna Szcześniak

poniedziałek

 

 

czwartek

7.45 – 8.30

13.15 – 14.00

 

14.05 - 14.50

koło polonistyczne

zajęcia wspierające uczniów w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

202

204

 

202

 

 Aneta Wawryszczuk

poniedziałek

 

 poniedziałek

 

 

 środa

7.45 – 8.30

 

13.15 – 14.00

 

 

13.15 – 14.00

 

zajęcia wspierające uczniów w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego

zajęcia wspierające uczniów w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego (kl. 3e - od listopada)

 koło dziennikarsko - medialne (co dwa tygodnie)

107

107

 

 

105

HISTORIA, WOS, WWR  Alicja Czuba

poniedziałek

czwartek

14.05 – 14.50
14.05 – 14.50
 koło historyczne
koło historyczne
207
207

Zofia Dubas

poniedziałek

czwartek

14.50 - 15.30

14.05 - 14.50

koło historyczne

zajęcia wyrównawcze

107

107

Jolanta Gandecka

wtorek

piątek

wtorek

7.15 - 7.45

7.15 - 7.45

15.00 - 15.40

 kawiarenka

 

dyskusyjny klub filmowy / spotkania z samorządem uczniowskim

P5
 Waldemar Głąb

poniedziałek

środa

14.05 - 14.50

14.05 - 14.50

zajęcia wyrównawcze

koło historyczne

208

208

 Barbara Warda

środa

czwartek

12.30 - 13.15

12.30 - 13.15

zajęcia rozwijające zainteresowania

zajęcia wyrównanwcze

114

114

Tomasz Żaba

czwartek

15.00 – 15.45

koło historyczne

208

BIBLIOTEKA Marta Bocian

poniedziałek

13.15 – 14.00

zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego/koło biblioteczne

czytelnia

Renata Lesińska środa 14.00 – 15.00 Koło Teatralne czytelnia
Renata Leszko środa 14.00 - 15.00 Koło Teatralne czytelnia