W roku szkolnym 2018/2019 do Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej nr 16 im. F. Chopina w Lublinie należą:

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela nuaczany przedmiot
1. mgr Ewa Barszcz - dyrektor matematyka
1. mgr Anna Kwiatek – wicedyrektor technika
2. mgr Anna Sochal – wicedyrektor język niemiecki
3. mgr Anna Witkowska – wicedyrektor edukacja wczesnoszkolna, informatyka
4. mgr Jolanta Gandecka – kierownik świetlicy wychowanie do życia w rodzinie, świetlica
5. mgr Barbara Warda wiedza o społeczeństwie
6. mgr Krystyna Mułenko język polski
7. mgr Karolina Barcicka język angielski
8. mgr Tomasz Barczyk religia
9. mgr Magdalena Barwińska biologia
10. mgr Katarzyna Bączek edukacja wczesnoszkolna
11. mgr Konrad Błach wychowanie fizyczne
12. mgr Marta Bocian nauczyciel bibliotekarz, język niemiecki
13. mgr Monika Bosek nauczanie wczesnoszkolne
14. mgr Anna Celińska język polski
15. mgr Zofia Ciechocińska-Miećko zajęcia szachowe
16. mgr Alicja Czuba historia, wiedza o społeczeństwie
17. mgr Paulina Dawidek nauczanie wczesnoszkolne
18. mgr Katarzyna Dejnek - Szczygieł język niemiecki
19. mgr Katarzyna Dmoch wychowanie fizyczne
20. mgr Zofia Dubas historia, wiedza o społeczeństwie
21. mgr Beata Duda język angielski
22. mgr Karolina Filipczak muzyka
23. mgr Jolanta Gajda język angielski
24. mgr Waldemar Głąb historia, wiedza o społeczeństwie
25. mgr inż. Krzysztof Gralewski wychowanie fizyczne
26. mgr Iwona Greguła – Fit wychowanie fizyczne
27 mgr Ewa Janiszewska edukacja wczesnoszkolna
28. ks. mgr Sławomir Jargiełło religia
29. mgr Elżbieta Jędruszczak fizyka
30. mgr Anna Kais technia, informatyka
31. mgr Anna Kędzior pedagog szkolny
32. mgr Diana Kiełbowicz matematyka, informatyka
33. mgr Katarzyna Kozłowska język niemiecki
34. mgr Alicja Kubacka pedagog szkolny, doradca zawodowy
35. mgr Jarosław Kuniewicz geografia
36. mgr Mirosław Kwiatkowski wychowanie fizyczne
37. mgr Irena Lenartowicz matematyka
38. mgr Renata Lesińska nauczyciel bibliotekarz
39. mgr Renata Leszko religia
40. mgr Katarzyna Lewicka edukacja wczesnoszkolna
41. mgr Dorota Lęgieć biologia, przyroda
42. mgr Aleksandra Lipińska matematyka
43. mgr Marcin Litwińczuk wychowanie fizyczne
44. mgr Agata Łobodzińska język angielski
45. mgr Grażyna Majkut matematyka
46.   Katarzyna Mazurek technika
47. mgr Elżbieta Mielecka język polski
48. mgr Anna Mirosław religia
49. mgr Monika Miśtal język polski
50. mgr Daria Modecka edukacja wczesnoszkolna
51. mgr Anna Nastaj edukacja wczesnoszkolna
52. mgr Monika Nowak świetlica, język niemiecki
53. mgr Maria Nowosad geografia
54. mgr Agnieszka Nowicka  
55. mgr Zdzisław Ohar dyrygent chóru La Musica
56. mgr Anna Osemlak pedagog szkolny
57. mgr Magdalena Ostrokulska język polski
58. mgr Wioletta Oszajca plastyka
59. mgr Karol Pajdosz wychowanie fizyczne
60. mgr Anna Paprocka świetlica
61. mgr Edyta Perduta chemia
62. mgr Anna Podolska świetlica, język francuski
63. mgr Dagmara Polijańska język angielski
64. mgr Elżbieta Pomorska język angielski
65. mgr Barbara Radomska – Kaspruk geografia
66. mgr Mirosława Radowiecka język polski
67. mgr Joanna Rzążewska matematyka
68. mgr Anna Sagan edukacja wczesnoszkolna
69. mgr Małgorzata Sagan język polski
70. mgr Izabela Sałuch edukacja wczesnoszkolna
71. mgr Urszula Sawa religia
72. mgr Kamila Sawczuk język angielski
73. mgr Iwona Smolińska wychowanie fizyczne
74. mgr Dorota Sochaczewska język angielski
75. mgr Katarzyna Sowa matematyka
76. mgr Edyta Sternik świetlica
77. mgr Joanna Szcześniak język polski
78. mgr Elżbieta Szewczuk muzyka
79. mgr Michał Szewczyk język angielski
80. mgr Krzysztof Szuptarski wychowanie fizyczne
81. mgr Przemysław Szymczak wychowanie fizyczne
82. mgr Krzysztof Tadewicz informatyka, robotyka
83. mgr Iwona Targońska świetlica
84. mgr Irena Tomczyk technika, informatyka
85. mgr Elżbieta Torc-Tylec świetlica
86. mgr Elżbieta Waniowska geografia
87. mgr Iwona Warda chemia
88. mgr Aneta Wawryszczuk język polski
89. mgr Rafał Włosek wychowanie fizyczne
90. mgr Bożena Wojnicka świetlica
91. ks. mgr Piotr Wojtysiak religia
92. mgr Maria Wolska świetlica
93. mgr Mateusz Wójcik technika, informatyka
94. mgr Teresa Wryk - Kucia wychowanie fizyczne
95. mgr Magdalena Ziubrynowicz - Chudzik matematyka
96. mgr Tomasz Złomańczuk wychowanie fizyczne
97. mgr Kalina Zyga  
98. mgr Agnieszka Zygmunt edukacja wczesnoszkolna
99. dr Tomasz Żaba historia, wiedza o społeczeństwie
100. mgr Małgorzata Żak fizyka