Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022-2023

Imię i nazwisko nauczyciela Dzień Godzina Sala
Agnieszka Chęć czwartek 15.45-16.45 106
Małgorzata Kopacz czwartek 15.45-16.45 103
Kalina Zyga - Wójcik wtorek 15.00- 16.00 106
Iwona Targońska środa 15:45-16:45 105
Edyta Sternik wtorek 15.50-16.50 105
Anna Sagan poniedziałek 15:00-16:00 101
Daria Modecka - Nakonieczna środa 7:30-8:30 101
Monika Czubak poniedziałek 15.45-16.45 100
Anna Nastaj wtorek 15.45-16.45 100
Agnieszka Sadowska czwartek 14:10-15:10 29
Katarzyna Lewicka wtorek 10:15 - 11:15 sala przy świetlicy
Monika Bosek wtorek 12:00-13:00 klub piwnica
Izabela Sałuch poniedziałek 15:45-16:45 P1
Paulina Skałecka poniedziałek 11:10-12:10 021 (ping-pong)
Ewa Janiszewska wtorek 15.45-16.45 P1
Aleksandra Wawruch poniedziałek 15:45-16:45 103
Anna Celińska środa 15.00 - 16.00 206
       
Elżbieta Mielecka czwartek 14.10-15.10 204
Magdalena Peh wtorek 15.45 - 16.45 206
Agata Poręba czwartek 15:30-16:30 4
Joanna Szcześniak czwartek 15:50 - 16:50 202
Aneta Wawryszczuk poniedziałek 15.00-16.00 204
Karolina Barcicka środa 15:45 - 16:45 104
Jacek Barcicki poniedziałek 15.00-16.00 115
Jolanta Gajda piątek 16.40-17.40 108
Anna Lachowicz poniedziałek 12.00-13.00 103
Agata Łobodzińska wtorek 15.00-16.00 3
Dagmara Polijańska piątek 15.00-16.00 3
Kamila Sawczuk wtorek 15.00-16.00 108
Bożena Wojnicka czwartek 14.10-15.10 3
Anna Sochal wtorek 15:00-16:00 209
Katarzyna Dejnek środa 15:50 - 16:50 Log
Beata Cieszkowska - Gałan wtorek 9::20 - 9:50 pokój nauczycielski
Katarzyna Bączek wtorek 15:00 - 16:00 208
Zofia Dubas wtorek 15.50 - 16.50 207
Tomasz Żaba poniedziałek 15.50 - 16.50 208
Ewa Barszcz poniedziałek 15:00 - 16:00 3
Irena Lenartowicz czwartek 15:00-16:00 205
Aleksandra Lipińska poniedziałek 15.50-16.50 203
Agnieszka Partyka poniedziałek 15:00-16:00 213
Katarzyna Sowa poniedzialek 15.00-16.00 201
Dorota Ścibak wtorek 14.10-15.10 115
Anna Żurwska - Guz czwartek 14:20-15:20 201
Magdalena Reszka czwartek 15:00-16:00 213
Edyta Perduta wtorek 15.00 - 16.00 211
Marta Harasim piątek 14.55-15.55 219
Marta Klin wtorek 17.30-18.30 219
Małgorzata Chrost piątek 15.45-16.45 201
Elżbieta Waniowska wtorek 15.45 - 16.45 201
Edyta Drąg poniedziałek 16.30-17.30 216
Jolanta Gandecka piątek 17.30-18.30 20
Iwona Greguła - Fit środa 17.00-18.00 sala gimnastyczna
Anna Witkowska czwartek 15:45-16:45 118
Sylwia Tyczyńska piątek 14:10-15:10 118
Mateusz Wójcik środa 16:35-17:35 118
Anna Kwiatek wtorek 7.35-8:35 213
Marta Podsiadła poniedziałek 15.50-16.20 122
Wioletta Oszajca środa 14.05 - 15.05 110
Elżbieta Szewczuk wtorek 15.45 - 16.45 113
Konrad Błach wtorek 14.55 - 15.55 silownia
Katarzyna Dmoch czwartek 18.00-19.00 sala gimnastyczna
Jarosław Grajper czwartek 13.00 - 14.00 siłownia
Iwona Greguła - Fit Środa 17.00-18.00 siłownia, tenis stołowy
Krzysztof Gralewski czwartek 14.00-15.00 sala gimnastyczna
Marcin Litwińczuk czwartek 13.00-14.00 tenis stołowy
Karol Pajdosz poniedziałek 16.35 - 17.35 sala gimnastyczna
Marcin Popławski poniedziałek 14.00-15.00 boisko
Iwona Smolińska wtorek 15.45 - 16.45 sala gimnastyczna
Przemysław Szymczak wtorek 14.05-15.05 sala gimnastyczna
Rafał Włosek czwartek 13.15-14.15 sala gimnastyczna
Teresa Wryk Kucia piątek 15.45-16.45 basen
Tomasz Złomańczuk poniedziałek 15.00-16.00 boisko
Jolanta Ciecierska poniedziałek 15.45- 16.45 29
Agnieszka Kafarska piątek 7.35 - 8.35 108
Mirosława Radowiecka środa 16:35-17:05 (1/2 h) 113
Tomasz Barczyk poniedziałek 15.45-16.45 104
Elena Grigoryeva wtorek 14.55-15.55 104
Anna Mirosław czwartek 14.10-15.10 104
s. Rozalia (Monika Kozek) wtorek 13.20-14.20 106
ks. Andrzej Magier niedziela 12.30-13.30 sala katechetyczna Kościół
Alicja Kubacka poniedziałek 11.30 - 12.00 sala 216
Jolanta Gandecka Piątek 17.30-18.30 20 pokój kierownika świetlicy
Sylwia Balbier czwartek 11:30-12:30 21
Renata Buczak piątek 10.30-11.30 21
Zofia Ciechocińska - Miećko poniedziałek 11.30 -12.30 21
Bogusława Czajkowska - Zięba wtorek 11.30-12.30 21
Małgorzata Gruszka wtorek 11.30-12.30 21
Marta Klin wtorek 17.30-18.30 219
Agnieszka Mróz - Aftyka poniedziałek 12.30-13.30 P6
Monika Nowak piątek 13.30-14.30 21
Anna Paprocka środa 11.30-12.30 21
Anna Podolska piątek 11.30-12.30 21
Barbara Radomska-Kaspruk poniedziałek 12.30 - 13.30 21
Anna Rudnicka - Ciołek poniedziałek 8.30-9.30 21
Monika Sawczuk wtorek 12.30-13.30 21
Justyna Sidoruk wtorek 8.30-9.30 21
Katarzyna Starakiewicz środa 16.30-17.30 21
Edyta Drąg poniedziałek 16.30-17.30 216
Małgorzata Barycka czwartek 10.30 - 11.30 45
Iwona Wiatrowska wtorek 15.15-16.15 45
Renata Lesińska środa 11.00-11.30 (1/2 H) biblioteka
Renata Leszko czwatrek 11.45-12.45 biblioteka
Edyta Wójtowicz piątek 10.30-11.30 biblioteka
Maria Wolska czwartek 9.30-10.30 biblioteka