Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim

Anna Witkowska w poniedziałek, 29, maj 2023 10:48. Opublikowane w Aktualności

 IMG 20230527 190849164W dniach 26-27 maja 2023 roku w Kórniku koło Poznania odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. W mistrzostwach brał udział zawodnik Green Sport Club Lublin Alan Biały, który zdobył srebrny medal w walkach w kategorii wagowej do 48 kg. W Mistrzostwach Polski Juniorów wystartowało 190 zawodników i zawodniczek z 40 klubów.

GSC Lublin Robert Zander

Gratulujemy Alanowi srebrnego medalu!

349839307 769864284638397 2379098288895059470 n 1 IMG 20230527 190750671

Dzień Matki

Anna Witkowska w piątek, 26, maj 2023 10:36. Opublikowane w Aktualności

Z okazji Dnie Matki najserdeczniejsze życzenia wraz z piosenkę dla Wszystkich Mam przesyła klasa 3b.

Koncert Laureatów XXIII Szkolnego Projektu Krasomówczego

Joanna Szcześniak w czwartek, 25, maj 2023 16:22. Opublikowane w Aktualności

16 maja 2023 roku w Muzeum Józefa Czechowicza odbył się Koncert Laureatów XXIII Szkolnego Projektu Krasomówczego. Przedstawiciele klas IV-VI wyrecytowali utwory nawiązujące do hasła: „Przyjaźń to piękny skarb i wielka odpowiedzialność za drugiego człowieka"; z kolei uczniowie klas VII-VIII wygłosili mowy inspirowane słowami kardynała Stefana Wyszyńskiego: „Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi". Uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców i pamiątkowe dyplomy z rąk Pana Wiktora Kowalczyka (kustosza Muzeum Wincentego Pola w Lublinie), Pani Dyrektor Ewy Barszcz oraz Pani Wicedyrektor Anny Kwiatek. Następnie wszyscy zebrani wysłuchali przepięknej opowieści nt. życia Józefa Czechowicza, jego przyjaźni i pasji.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Turniej Badmintona 2023

Anna Witkowska w czwartek, 25, maj 2023 12:51. Opublikowane w Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału

w

III ŚWIELICOWYM TURNIEJU BADMINTONA

Termin: 05.O6.2022 r. (PONIEDZIAŁEK)

Miejsce: Sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina  w Lublinie

Godzina rozpoczęcia 8.30 

Zakończenie około godziny 13.00

Uczestnicy: Wychowankowie klas 3-4 świetlic Szkół Podstawowych Miasta Lublin

Regulamin, zgłoszenie i oświadczenia Rodo w załączniku.

                                                                                   Zapraszamy do udziału

Organizatorzy: Jolanta Gandecka – kierownik świetlicy

Katarzyna Dmoch – nauczyciel WF

Osiagnięcia w konkursach uczniów klas 1-3

Anna Witkowska w czwartek, 25, maj 2023 12:25. Opublikowane w Aktualności

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i opiekunom osiagnięć w konkursach!

Lp. Nazwa konkursu, olimpiady lub turnieju Imię i nazwisko ucznia Klasa   Imię i nazwisko nauczyciela-opiekuna ucznia
1 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "ANIOŁY BOŻONARODZENIOWE". Agata Kowalska 2A laureat Anna Rudnicka-Ciołek
2 VII Międzyszkolny konkurs origiami Papierowe zwierzęta ,,I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate. Te, co skaczą i fruwają do konkursu zapraszają". EDYCJA OGÓLNOPOLSKA. Agata Kowalska 2A I miejsce Anna Rudnicka-Ciołek
3 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bajeczne Motyle 2023” Maja Machulak 3A I miejsce Anna Rudnicka-Ciołek
4 "Choinka moich marzeń" Oliwia Bidyńska 3B I miejsce Maria Wolska
5 Ogolnopolski Konkurs Plastyczny i Literacki "Słowa Tischnera" Aleksandra Lenartowicz 3D I miejsce Maria Wolska
6 XX Konkurs Palm, pisanek i stroików wielkanocnych dla świetlic szkolnych miasta Lublina Oliwia Bidyńska 3B laureat Maria Wolska
7 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Uwierz w jednorożce" Barbara Starobrat 3B I miejsce Maria Wolska
8 VII Międzyszkolny konkurs origiami Papierowe zwierzęta ,,I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate. Te, co skaczą i fruwają do konkursu zapraszają". EDYCJA OGÓLNOPOLSKA. Wiktoria Mazik 2A I miejsce Małgorzata Gruszka
9 Ogolnopolski Konkurs Fotograficzny pt. "TRADYCJE W OBIEKTYWIE" Zuzanna Miduch 2A I miejsce Małgorzata Gruszka
10 V Międzyszkolny Konkurs Techniczno-Plastyczny dla uczniów klas I-III miasta Lublin pt. "Wielkanocne zwierzęta" Wiktoria Mazik 2A I miejsce Małgorzata Gruszka
11 Wojewódzki Konkurs Literacko- Plastyczny pt. "Piórem i Pędzlem o Lublinie” Hanna Kłopotowska 1E I miejsce Anna Rudnicka-Ciołek
12 Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny pt. "Tradycje w obiektywie" Zuzanna Sałek 1E 1 miejsce Monika Nowak
13 Międzyszkolny konkurs plastyczny "Mój przyjaciel Koziołek-Matołek" Dawid Kuter 2F I miejsce Barbara Radomska-Kaspruk
14 Międzyszkolny konkurs plastyczny w "Zimowej szacie" Julia Stefańczyk 1A I miejsce Barbara Radomska-Kaspruk
15 Olimpusek z języka angielskiego, sesja wiosenna Alicja Bajer 1C laureat Bożena Wojnicka
16 Olimpusek z języka angielskiego, sesja wiosenna Leon Panas 1C laureat Bożena Wojnicka
17 Olimpusek z języka angielskiego, sesja wiosenna Franciszek Adach 3B laureat Karolina Barcicka
18 Olimpusek z języka angielskiego, sesja wiosenna Ada Pietras 3B laureat Karolina Barcicka
19 Olimpusek z języka angielskiego, sesja wiosenna Patryk Śmigielski 3B laureat Karolina Barcicka
20 Olimpusek z języka angielskiego, sesja wiosenna Katarzyna Lembrych 3D laureat Dagmara Polijańska
21 Olimpusek z języka angielskiego, sesja wiosenna Hanna Ponczek 3D laureat Dagmara Polijańska
22 Olimpusek z języka angielskiego, sesja wiosenna Krystian Szczygielski 3D laureat Dagmara Polijańska
23 Olimpusek z języka angielskiego, sesja wiosenna Jan Tomaka 3A laureat Jolanta Gajda