Szaleństwa Białej Szkoły

Joanna Szcześniak w 19 styczeń 2018. Opublikowane w Szkoła Promująca Zdrowie

Zapraszamy do galerii zdjęć.  

 Szaleństwa „Białej Szkoły" , tymi słowami najlepiej można opisać to, co przeżyliśmy w dniach 07.01-12.0.,2018 r. „Stasinda", która jest położona na wzgórzu, otoczona lasami i pięknymi widokami na Tatry przywitała nas bardzo gościnnie. Warunki zakwaterowania, wyżywienie oraz atrakcje, które oferował ośrodek sprawiły, że czuliśmy się bardzo komfortowo.

  Przez cztery dni doskonaliliśmy swoje umiejętności narciarskie i snowboardowe na stokach w Białce Tatrzańskiej oraz w Tatrzańskiej Łomnicy na Słowacji. Białka zgotowała nam dość trudne i wymagające warunki do szusowania, natomiast słowackie stoki wynagrodziły nam wszelkie niedogodności. Tatrzańska Łomnica zapewniła nam piękną, słoneczną pogodę i bardzo dobre warunki do zjazdów.

  Na nartach i snowboardzie spędzaliśmy około sześciu godzin dziennie, więc po powrocie do ośrodka i zjedzeniu pysznego posiłku regenerowaliśmy siły na basenie, w saunie oraz jacuzzi. Mieliśmy również możliwość poszaleć w zakopiańskim aqua parku. Ostatni wieczór spędziliśmy przy ognisku i pieczeniu kiełbasek. Dalszą część wieczoru wypełniła nam muzyka i taniec.

  W piątkowy poranek bardzo ciężko było nam się rozstać z Tatrami, ale zabraliśmy ze sobą cudowne wspomnienia i oczywiście „oscypki". Teraz pozostaje nam czekać do przyszłego roku, aby powtórzyć „białe szaleństwo". Już dzisiaj duża grupa osób uczestniczących w Białej Szkole zadeklarowała chęć wyjazdu za rok.


CZEKAMY NA WAS ZA ROK !!!