Srebrni siatkarze

Joanna Szcześniak w 08 kwiecień 2014. Opublikowane w Aktualności

W dniach 27 - 28.03.2014 rozegrany został finał Gimnazjady m. Lublin w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Obie reprezentacje naszego gimnazjum - żeńska i męska - zajęły II miejsce w Lublinie, zdobywając srebrne medale. Opiekunem zespołów jest pani Iwona Smolińska.

Reprezentacja dziewcząt grała w składzie: Aneta Targońska 3e, Izabela Lipczyńska i Maria Futrzyńska 3c, Oliwia Kopcińska 3f, Marta Jasińska 3i, Magdalena Trojak 3g, Klaudia Ślepowrońska 3h, Dominika Lipska 2i, Natalia Wyroślak 2e, Gabriela Węglińska 1f, Magdalena Podskarbi 1g.

Reprezentacja chłopców: Michał Szust 3c, Kacper Waniowski 3j, Karol Niedziela 3f, Stanisław Czobot, Jakub Dobroch i Michał Bronst 3f, Michał Budzyński 2c, Kacper Galant 2g, Jakub Sapała 2a, Adam Górniak i Michał Litman 2d.

Siatkarki i siatkarze w dniach 4 - 5.04 zostali zaproszeni przez III LO na turniej "Unia Cup 2014", w którym to turnieju chłopcy zajęli I miejsce (Michał Szust z 3c został najlepszym zawodnikiem turnieju), a dziewczęta II miejsce. Drużynę dziewcząt zasiliły Agnieszka Blacha 2f, Małgorzata Dudek i Natalia Capała 1f.