Podsumowanie osiągnięć artystycznych w roku szkolnym 2021/2022

Joanna Szcześniak w 23 czerwiec 2022. Opublikowane w Aktualności

CSC 0007 W środę 22 czerwca 2022 r. odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Lublin z uczniami szkół podstawowych, którym w bieżącym roku szkolnym udało się uzyskać tytuł laureata w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach artystycznych.

Dziewięcioro uczniów naszej Szkoły zdobyło 10 tytułów laureata. Z rąk pana Mariusza Banacha – Zastępcy Prezydenta Miasta Lublin ds. Oświaty i Wychowania i pani Ewy Dumkiewicz – Sprawki – Dyrektor Departamentu Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin uczniowie otrzymali gratulacje, pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Nasza szkoła znalazła się na trzecim miejscu w podsumowaniu osiągnięć konkursowych.

Gratulujemy wszystkim laureatom oraz nauczycielom, pod których kierunkiem pracowali uczniowie!

Zapraszamy do galerii zdjęć.