Puchacz Piotr

Anna Witkowska w 09 maj 2022. Opublikowane w Aktualności

PUCHACZ PIOTR   W dniu 5 kwietnia 2022 roku w naszej szkole odbył się I etap VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów z klas 1-3 „Piotr Puchacz". Tegoroczna edycja okazała się rekordowa pod względem liczby uczestników. W całej Polsce udział wzięło ponad 30 tysięcy uczniów klas 1-3, lubelscy uczniowie stanowili przeszło 2,5 tysiąca uczestników.
   Ze względu na liczną konkurencję, progi punktowe zostały wyznaczone na bardzo wysokim poziomie. Z naszej szkoły do udziału w drugim etapie konkursu zakwalifikowało się 18 uczniów.
   Gatulujemy uczniom, którzy przeszli do kolejnego etapu. Gratulujemy również pozostałym dzieciom, którym udało się zdobyć naprawdę dużo punktów – jest to znak, że wszyscy uczniowie prezentują duże umiejętności.
   Kolejny etap konkursu już 10 maja 2022 roku.

   Życzymy powodzenia i satysfakcji z osiąganych wyników swojej pracy.