Protokół z Międzyszkolnego Konkursu Techniczno-Plastycznego

Anna Witkowska w 11 kwiecień 2022. Opublikowane w Aktualności

Lublin, dn. 07.04.2022 r.

Protokół z Międzyszkolnego Konkursu Techniczno-Plastycznego
dla uczniów klas 1-3 miasta Lublina
„Wielkanocne zwierzęta"

   W dniu 7 kwietnia 2022 r. w bibliotece Szkoły Podstawowej Nr 16 w Lublinie rozstrzygnięty został Międzyszkolny Konkurs „Wielkanocne zwierzęta". Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i jak co roku otrzymaliśmy wiele prac z lubelskich szkół podstawowych. Wszystkie prace były piękne i oryginalne, a wybór laureatów był bardzo trudny.
Komisja po długich obradach przyznała następujące nagrody:

I miejsce:
Maja Litwin Szkoła Podstawowa nr 48,
opiekun: pani Mariola Golonka
Maja Machulak Szkoła Podstawowa nr 16,
opiekun pani Bogusława Czajkowska-Zięba
Zofia Maciejewska Szkoła Podstawowa nr16,
opiekun pani Justyna Sidoruk

II miejsce:

Franciszek Sosnowski Szkoła Podstawowa nr 40,
pani Magdalena Dziewiczkiewicz
Nikola Klimczewska Szkoła Podstawowa nr16,
opiekun pani Justyna Sidoruk
Nina Morszczyzna Szkoła Podstawowa nr16,
opiekun pani Justyna Sidoruk
Liliana Prożogo Szkoła Podstawowa nr16,
opiekun pani Małgorzata Gruszka

III miejsce:

Igor Szurobura Szkoła Podstawowa nr 10,
opiekun: pani Katarzyna Kocot
Zofia Hojda Szkoła Podstawowa nr 16,
opiekun pani Małgorzata Gruszka
Bartłomiej Schab Szkoła Podstawowa nr 39,
opiekun pani Luiza Królewiecka-Pytka
Adrianna Kamińska Szkoła Podstawowa nr 16,
opiekun pani Diana Wolska

Wyróżnienia:

Kornelia Pawlak Szkoła Podstawowa nr 40,
opiekun: pani Joanna Adamiec
Szymon Bartkowski Szkoła Podstawowa nr 16,
Zgłoszenie indywidualne
Maja Stępień Szkoła Podstawowa nr 39,
opiekun: pani Joanna Adamiec
Alicja Łukianiuk , Katarzyna Kryk Szkoła Podstawowa nr 16,
opiekun: pani Anna Paprocka
Przemysław Małysz Szkoła Podstawowa nr 16,
opiekun: pani Anna Paprocka
Antoni Kiwilszo Szkoła Podstawowa nr48,
opiekun pani Mariola Golonka
Aleksander Sławiński Szkoła Podstawowa nr 16,
opiekun pani Anna Sagan
Natalia Pakuła Szkoła Podstawowa nr42,
opiekun pani Ewa Woźniak
Anna Poważyńska Szkoła Podstawowa nr 16,
opiekun pani Katarzyna Starakiewicz
Martyna Grzeszczuk Szkoła Podstawowa nr 16,
opiekun pani Justyna Sidoruk
Lena Białas Szkoła Podstawowa nr 5,
opiekun pani Urszula Sawa
Michał Drozd Szkoła Podstawowa nr 5,
opiekun pani Urszula Sawa
Natalia Łbik Szkoła Podstawowa nr 10,
opiekun pani Beata Kołodziej
Iga Trela Szkoła Podstawowa nr 10,
opiekun pani Katarzyna Kocot
Agata Kowalska Szkoła Podstawowa nr 16,
opiekun pani Małgorzata Gruszka
Alicja Gorgol Szkoła Podstawowa nr 5,
opiekun pani Urszula Sawa
Lena Gryglicka Szkoła Podstawowa nr 5,
opiekun pani Urszula Sawa

Wszystkim laureatom i ich opiekunom gratulujemy!
Po odbiór nagród i prac uczniów zapraszamy do biblioteki szkolnej od dnia 11.04.2022 r. w godzinach pracy biblioteki t. j. 7:45- 16:30.