Rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „MOJA MAŁA OJCZYZNA – WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE"

Anna Witkowska w 09 czerwiec 2021. Opublikowane w Aktualności

   Z przyjemnością informujemy, że Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „MOJA MAŁA OJCZYZNA – WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE", organizowany przez Świetlicę Szkoły Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie pod honorowym patronatem Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki, został rozstrzygnięty.
   Otrzymaliśmy wiele ciekawych zdjęć, obrazujących piękno naszego rejonu, miejsca pamięci i postawy patriotyczne.
   Po długich naradach Komisja Konkursowa pod przewodnictwem Pani Jolanty Gandeckiej wybrała zwycięskie fotografie.
OTO WYNIKI:

GRAND PRIX:   Zagajska Paulina kl. 3

opiekun:  p. Paulina Dzierżak – Bartocha 

 Szkoła Podstawowa   im. Jana Pawła II 

  w Tomaszowicach

 

I MIEJSCE -  Ex aequo

Imię  nazwisko uczestnika, klasa Opiekun Szkoła

Kołosińska Julia

Kl.3a

p. Zawadzka Anna

Szkoła Podstawowa

nr 19

im. Józefa Czechowicza  w Lublinie

Budzyńska Agata

Kl.1

p. Kuzioła Karolina

Szkoła Podstawowa

nr 19

 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Wojtyła Maja KL.2b

p. Buczak Renata

Szkoła Podstawowa

nr 16

im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Sałek Hanna KL.2b

 

p. Buczak Renata

Szkoła Podstawowa

nr 16

im. Fryderyka Chopina w Lublinie

 

II MIEJSCE  -  Ex aequo

Imię nazwisko uczestnika, klasa

Opiekun

Szkoła

Wiciel Agata

Kl.2A

p. Wójciuk Sylwia

Szkoła Podstawowa

nr 19 

im. Józefa Czechowicza  w Lublinie

Rumińska Alicja

KL.3

p. Skurska  Agata

Szkoła Podstawowa

nr 1

im. Jana Pawła II w Bełżycach

Spaczyński Igor

Kl. 2a

p. Wentland Elżbieta

Szkoła Podstawowa

nr 43

im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Filip Aleksandra KL.2e

p. Gruszka Małgorzata

Szkoła Podstawowa

nr 16

im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Cuch Miłosz

KL.1c

p. Wolska Diana

Szkoła Podstawowa

nr 16

im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Kluziak Miłosz

Kl.1d

p. Waryszak Katarzyna

Szkoła Podstawowa

nr 16

im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Majchrzak Mikołaj KL.1a

 p. Podolska Anna

Szkoła Podstawowa

nr 16

  im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Wojciechowski Maksym

KL.2d

 p. Mróz- Aftyka Agnieszka

Szkoła Podstawowa

nr 16

im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Smyrgała Zofia

KL.2d

p. Agnieszka Mróz-Aftyka

Szkoła Podstawowa

nr 16

im. Fryderyka Chopina w Lublinie

III MIEJSCE Ex aequo

Imię nazwisko uczestnika, klasa

Opiekun

Szkoła

Skrobas Bartłomiej

KL.1a

p. Frankiewicz Katarzyna

Szkoła Podstawowa

nr 4

 im. Adama Mickiewicza  w  Lublinie

Zasada Natalia

KL1

p. Skurska  Agata

Szkoła Podstawowa

nr 1

 im. Jana Pawła II w Bełżycach

Ptasznik Amelia

KL.3

p. Skurska  Agata

Szkoła Podstawowa

nr 1

 im. Jana Pawła II w Bełżycach

Maj Piotr

KL.3

 p. Wentland  Elżbieta

Szkoła Podstawowa

nr 43

 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

Klimczewska Nikola

KL.2b

 p. Podolska Anna

Szkoła Podstawowa

nr 16

 im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Maciejewska Zofia

KL.2e

 p. Nowak Monika

Szkoła Podstawowa

nr 16

im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Józwiak Kacper

KL.1a

 p. Mazurek Katarzyna

Szkoła Podstawowa

nr 16

 im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Romanowicz Zofia

KL.2c

 p. Czajkowska-Zięba Bogusława

Szkoła Podstawowa

nr 16

 im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Mirosław Natalia

KL.1b

p.  Paprocka Anna

Szkoła Podstawowa

nr 16

im. Fryderyka Chopina w Lublinie

WYRÓŻNIENIA:

Imię nazwisko uczestnika, klasa

Opiekun

Szkoła

Szczygielska Amelia KL.3a

p. Zawadzka Anna

Szkoła Podstawowa

nr 19

  im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Koziarska Julita 

KL.1a

p. Zawadzka Anna

Szkoła Podstawowa

nr 19

im. Józefa Czechowiczaw Lublinie

Rutkowska Wiktoria

KL.2c

p. Czajkowska-Zięba Bogusława

Szkoła Podstawowa

nr 16

im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Iwaniak Michał

KL.1a

p. Zawadzka Anna

Szkoła Podstawowa

nr 16

  im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Wróbel Helena

KL.3d

 p. Jarząbek  Klaudia

Szkoła Podstawowa

nr 16

im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Starobrat Barbara

KL.2b

 p. Mróz-Aftyka Agnieszka

Szkoła Podstawowa

nr 16

im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Owczaruk Gabriela

KL. 2d

 p. Paprocka Anna

Szkoła Podstawowa

nr 16

  im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Łukianiuk Karina

KL. 2d

 p. Paprocka Anna

Szkoła Podstawowa

nr 16

im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom, że  podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nagrody dla uczestników konkursu przekazali: Kancelaria Prezydenta Miasta Lublin – Biuro Promocji Miasta, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Lublin -  Sp. z o.o., Piekarnia - Cukiernia Grela, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom. Te atrakcyjne nagrody na pewno przyniosą dzieciom  wiele radości.  

                                             Jolanta Gandecka – kierownik świetlicy SP16

Zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród od 16 czerwca 2021 r. od godz. 9.00  do godz. 18.00 do świetlicy Szkoły Podstawowej nr 16  im. Fryderyka Chopina ul. Poturzyńska 2 (Czechów).