Kolejne osiągnięcia uczniów naszej szkoły w konkursach plastycznych

Anna Witkowska w 02 czerwiec 2021. Opublikowane w Aktualności

Kolejne osiągnięcia uczniów naszej szkoły w konkursach plastycznych.

   Miło nam poinformować o sukcesach uczniów klas młodszych, którzy w ostatnim czasie wzięli udział w zewnętrznych konkursach plastycznych. Uczennice klasy 3C: Julia Śnieżycka i Hanna Samodulska wykonały prace na konkurs międzyszkolny pt. „Drzewa – wykonane niekonwencjonalnymi technikami plastycznymi", który w tegorocznej edycji przebiegał pod hasłem „Witaminy na gałęzi".

Komisja konkursowa przyznała Julii I miejsce w kategorii technik płaskich, a Hania zdobyła II miejsce w kategorii przestrzennej. Kolejnym sukcesem może się poszczycić Marzena Adamczuk, w konkursie „Ogólnopolska Wiosna Młodych Talentów- 1 Hajnowskie Biennale 2021" zdobyła kwalifikację do wystawy pokonkursowej. Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i p. Marii Wolskiej, pod kierunkiem której powstały nagrodzone prace.
   Ogromne sukcesy odniosły uczennice naszej szkoły w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Biedroneczki są w kropeczki- czyli świat owadów okiem dziecka". W kategorii prac płaskich l miejsce otrzymała Lena Stasiewicz pod kierunkiem p. Barbary Radomskiej-Kaspruk, II miejsce Helena Wróbel pod kierunkiem p. Małgorzaty Gruszki, III miejsce Lena Ostrowska- p. Anna Rudnicka-Ciołek. W kategorii prac przestrzennych l miejsce zdobyła Kamila Kozłowska pod kierunkiem p. Marii Wolskiej. W międzyszkolnym konkursie „Portret mojej mamy"I miejsce zdobyła Kornelia Gleń pod kierunkiem pani Edyty Sternik, II miejsce Zofia Jurak pod kierunkiem p. Barbary Radomskiej-Kaspruk, Lena Piłat pod kierunkiem p. Darii Modeckiej oraz Zofia Smyrgała pod kierunkiem p. Anny Paprockiej, III miejsce Oliwia Dobies opiekun P. Małgorzata Gruszka, wyróżnienia: Marzena Adamczuk- opiekun p. Barbara Radomska-Kaspruk, Mikołaj Kosior, Marcelina Jarszak- opiekun p. Paulina Skałecka, Leonard Besler- opiekun p. Bogusława Czajkowska-Zięba, Lena Wawryszczuk – opiekun p. Katarzyna Bączek.

   W XVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym im. prof. Jana Świderskiego pt. „Pejzaże osobliwe" III miejsce zdobyła Zofia Maciejewska pod kierunkiem p. Marii Wolskiej.

Gratulujemy wszystkim laureatom i ich opiekunom!