Zapraszamy na zajęcia z piłki nożnej

Joanna Szcześniak w 10 luty 2020. Opublikowane w Aktualności

W ramach projektu Budżetu Obywatelskiego w 2020 w naszej szkole będą odbywać się bezpłatne zajęcia z piłki nożnej. Poniżej przedstawiamy wszystkie potrzebne informacje o zapisach i terminach zajęć oraz podajemy link strony dedykowanej projektowi.

Dokładnie 6 lutego uruchomiona została możliwość zapisów na zajęcia❗ Sprawdź szczegóły postępowania i ciesz się aktywnością sportową, korzystając z proponowanej oferty.

Zapisz się, wysyłając wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
o treści:
"Wyrażam chęć uczestnictwa mojego dziecka np. Jana Kowalskiego (lat 7) w zajęciach piłki nożnej w dniu ..."
Przed wysłaniem wiadomości proszę sprawdzić na stronie, jaki jest termin zajęć dla danej kategorii wiekowej.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W MIESIĄCU LUTYM

W miesiącu lutym zajęcia będą odbywać się w soboty - 15.02,22.02,29.02 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 16 przy ul. Poturzyńskiej 2 w Lublinie. Zajęcia będą odbywać się od 11.30 do 13.00.
Zajęcia 15.02 - dzieci w wieku 9-10 lat
Zajęcia 22.02 - dzieci w wieku 7-8 lat
Zajęcia 29.02 - dzieci w wieku 11-12 lat

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci mieszkających lub uczących się w dzielnicy Czechów Północny. Zapisy na dany termin kończymy 2 dni przed planowanymi zajęciami. Dzień przed zajęciami dostaną Państwo zwrotną informację o zakwalifikowaniu się na zajęcia. Liczba miejsc ograniczona.
Zajęcia są bezpłatne!!!!