ZŁOTE DZIEWCZYNY

Joanna Szcześniak w 04 czerwiec 2019. Opublikowane w Aktualności

Galeria zdjęć.  

 W dniu 03.06.2019 reprezentacja naszej szkoły w składzie: Graczyk Natalia, Mulawka Nicola, Szczygielska Martyna (kl. IVd), Jankiewicz Julia (kl. IIa), Sneka Eliza (kl. IId), Kowalska Amelia (kl. IVf), Nadarkiewicz Iga, Sokół Alicja (kl. Vb), Napiórkowska Nadia(kl. Id), Korzeniowska Sara(kl. If) wywalczyła mistrzostwo Lublina w gimnastyce sportowej.
   Każda z dziewcząt rywalizowała w trzech konkurencjach: skok przez kozła, układ ćwiczeń wolnych na ścieżce, układ na ławeczce. Zmagania sportowe odbywały się w bardzo gorącej atmosferze, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Na szczęście spiekota nie wpłynęła negatywnie na poziom prezentacji naszych uczennic. Rywalizacja była bardzo zacięta, przeciwnicy świetnie przygotowani i w znakomitej formie, co sprawiło, że mamy jeszcze większą satysfakcję z osiągniętego wyniku. Na ten najważniejszy zloty medal za ogólną punktację w poszczególnych konkurencjach zapracowała cała reprezentacja. Naszym celem jest powtórzenie tego sukcesu za rok. 

    Podziękowania od Iwony Greguły-Fit dla drużyny oraz całej sekcji gimnastycznej, która uczęszcza na cotygodniowe zajęcia.

  Zawodniczki konkurowały również indywidualnie, wywalczając medale w poszczególnych konkurencjach i kategoriach wiekowych:

Układ ćwiczeń wolnych na ścieżce - Nadarkiewicz Iga, Korzeniowska Sara (brązowy medal).
Układ ćwiczeń na ławeczce - Nadarkiewicz Iga, Sneka Eliza (srebrny medal)
Klasyfikacja w wieloboju indywidualnym- Nadarkiewicz Iga (brązowy medal).
Klasyfikacja rocznikowa - Nadarkiewicz Iga (srebrny medal), Jankiewicz Julia (złoty medal), Kowalska Amelia (złoty medal), Graczyk Natalia(srebrny medal), Korzeniowska Sara (srebrny medal)

Zdobyte medale to nagroda za całoroczny wysiłek i zaangażowanie na treningach.